Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 29-09-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
cygan
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: denver-usa
Offline
#
1
29.09.2019, 14:23. Tylko ukochana wisla krakow!!!
Bedzie dobrze WISLACY !!! J edziemy z pejsami !!JZS
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
cygan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cygan
Znajdź inne posty napisane przez cygan