Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
osobom które zaczną zwalniać trenera po przegranych derbach z góry chvj w dvpe
|
No, chyba że trenera probierza, to wtedy nie ;-)
Realnie obawiam się scenariusza z szybkim gongiem w 3 minucie, później dwójka przed przerwą, "mocne słowa" w szatni, przejęcie kontroli nad meczem, bramka na 1:2, zapierdzielanie na dupach przez ostatnie 10 minut i dwie koncertowo spaprane setki przez Krysztofa.