xanti1906 napisał(a):

|
Bez przesady, ile razy w sezonie zdarzy się sytuacja, że Niepsuj i Burliga nie mogą grać, żeby trzymać trzech PO w drużynie?
|
Ja bym powiedział inaczej. Ile kontuzji miał juz w karierze Niepsuj, aby uważać że nie dostanie kolejnej.
Burliga to inna historia, choć odkąd do nas trafił to w zasadzie połowę czasu spędził w szpitalu. Dziwne bo wcześniej miał raczej końskie zdrowie.
Osobiście mam jednak lekki niesmak że odpaliliśmy Morysa, bo w tej chwili spokojnie mógłby wchodzić do składu w miejsce w/w dwójki.