Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 29-09-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
39
28.09.2019, 16:39
3-0 Jedziemy z parchami.
Przy pełnych trybunach zawodnicy powinni być zmobilizowani na maxa na to spotkanie. Plus nasz doping powinien trochę podciąć skrzydła graczom craxy.
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio