Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 28.09.2019, 15:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Skąd te obawy? Wszak przecież mamy "styl"! Parchy mają siermiężnego Probierza i zero "stylu". Zwyciestwo mamy zatem pewne


A na powaznie mam nadzieję że nie bedziemy meczyć "stylu" za wszelką cenę, tylko zagramy żeby WYGRAĆ. W tym meczu nie ważne jak, ważne żeby wygrać. Tego oczekuję. Żadnych tłumaczeń że znowu byliśmy lepsi bla bla bla a przegralismy bo przeciwnik grał z kontry, murował bramke albo zagrał presingiem i uups znowu Savicević zgubił piłkę przed polem karnym itd Mamy to wygrac, a na pewno nie przegrać w ostateczności.
Ta drużyna nie potrafi tak zagrać, w sensie w wyrachowany sposób. Ani nie ma tego nijak wytrenowanego, ani nie ma do tego wykonawców. Albo wygramy w swoim stylu albo będzie kiepsko. No chyba, że na farcie, w końcu to jest piłka nożna.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując