LucjuszWielki napisał(a):

|
Mówiłem, że płacz za Pietrzakiem i Bartkowskim jest jak najbardziej uzasadniony to mnie nie słuchaliście - Palcic teraz też byłby ok.
|
Bez przesady, ile razy w sezonie zdarzy się sytuacja, że Niepsuj i Burliga nie mogą grać, żeby trzymać trzech PO w drużynie?