Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14274
Stary 27.09.2019, 16:03
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Mówiłem, że płacz za Pietrzakiem i Bartkowskim jest jak najbardziej uzasadniony to mnie nie słuchaliście - Palcic teraz też byłby ok.

Bez przesady, ile razy w sezonie zdarzy się sytuacja, że Niepsuj i Burliga nie mogą grać, żeby trzymać trzech PO w drużynie?
Odpowiedz cytując