|
Wczoraj Obi spotkał się z prezydentem Myślenic i władza Myślenic jest podobno zadowolona ze spotkania.
Jednakże baza w Myślenicach to jeden z naszych kul u nodze. Drogi oraz dość ciasny z koniecznością dalszej rozbudowy.
Jeśli Myślenice obniża czynsz + rozbudują ośrodek to sądzę że pierwszy zespół z chęcią w nim zostanie. A są kwotę jaką wydajemy obecnie można kosztować nowy ośrodek w Skawinie o dużo większych możliwościach
|