Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21817
Stary 27.09.2019, 10:03
Wczoraj Obi spotkał się z prezydentem Myślenic i władza Myślenic jest podobno zadowolona ze spotkania.
Jednakże baza w Myślenicach to jeden z naszych kul u nodze. Drogi oraz dość ciasny z koniecznością dalszej rozbudowy.

Jeśli Myślenice obniża czynsz + rozbudują ośrodek to sądzę że pierwszy zespół z chęcią w nim zostanie. A są kwotę jaką wydajemy obecnie można kosztować nowy ośrodek w Skawinie o dużo większych możliwościach
Odpowiedz cytując