|
Nie wybierałem, bo byłem pewnym, że w 3 tygodnie zdąży ta karta przyjść. Nie wiem jakie kolejki w strefie(mimo sprzedanych biletów) będą w niedzielę, a nie wiem o której będę w Krakowie. Dzisiaj ostatni dzień na przyjście przesyłki. Spróbuję to zamienić na bilet z kodem, jeśli się to nie uda to podjadę do strefy.
|