Cycu napisał(a):

Mają takie samo prawo komentowania jak Ty wczorajszego meczu. W przeciwieństwie do Ciebie, oni byli wczoraj tam na miejscu poświęcając swoją pracę i czas żeby wspierać klub.
Na pewno więcej widzieli i słyszeli od Ciebie. Nie siedzieli przed komputerem czytając relację tekstową...
|
W przeciwieństwie do mnie wysmażyli też tekst uderzający we właścicieli klubu, a to się bardzo źle kojarzy w przypadku grup kibicowskich na Wiśle. Tak jak napisałem, niech się lepiej zajmą oprawami, a "męskie rozmowy" z drużyną zostawią Stolarowi i Jopowi.
Jeżeli planują robić jakieś bydło przeciw drużynie, trenerowi i właścicielom to poparcia wśród reszty kibiców raczej nie znajdą, więc te odezwy są bez sensu. Są właściwie niesmaczne, bo przypominają co niedawno się działo i szkodzą im samym.