|
Te karne to takie powiem naciągane trochę. Na zasadzie, poczułem dotknięcie to gleba. Widać błędy indywidualne i groźne sytuacje po stratach wynikających z konieczności grania atakiem pozycyjnym do czego w naszym przypadku jest potrzebny Paweł. Szota ma dużo na sumieniu w tym meczu z tego co widzę. To tylko 3 akcje, ale zaangażowanie widać. Mam nadzieje, że będzie jakiś dłuższy skrót bo z chęcią zobaczę ten brak zaangażowania.
|