Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.09.2019, 15:50
Kompromitacja i tyle. Jak ktoś pisze o naszym składzie to niech najpierw spojrzy na przeciwników(zespół z trzeciej klasy rozgrywkowej, dodatkowo z dolnych rejonów, gdzie ludzie normalnie pracują)...
Niektórzy to powinni się zastanowić czy kariera zawodowego piłkarza jest dla nich, a sztab szkoleniowy powinien wyciągnąć wnioski(tzn. ławeczka, a najlepiej trybuny).
Odpowiedz cytując