Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 26.09.2019, 15:47
Adamik napisał(a):
Ja nadal liczę na to, że Wisła znów pokaże ogień wtedy gdy mało kto wierzy w powodzenie. Przed 4-0 z Legią też chyba nikt nie obstawiał takiego wyniku.
Na 4:0 to chyba nikt się nie spodziewał, ale sam fakt że pokonaliśmy kiepską wtedy Legię to nie jest żadna sensacja. Poza tym nie zgodzę się, że mało kto wierzył wtedy w powodzenie, przed Legią wygraliśmy 6:2 w Kielcach i 3:2 w derbach, nastroje były świetne.
Odpowiedz cytując