|
Po tym meczu od razu mamy Lecha, Legię i Piasta, także nie zdziwcie się jak pierwsze punkty zobaczymy w listopadzie z Rakowem, ale wtedy to juz bedziemy szurować dupą po dnie tabeli... a apropos meczu, dawno już tak bardzo nie miałem żadnej wiary w zespół...
|