|
jak dla mnie wstyd że taka marka jak WISŁA KRAKÓW odpada z 2 ligowcem. Jakim byśmy składem nie pojechali nie mieliśmy prawa tego meczu przegrać. Jak widać kilku zawodników gra w naszym klubie mocno przerosła. Nie tłumaczmy się , że nie mamy kadry itd- każdy z dziś grających marzy o regularnych występach w e- lidze tak?
Póki co zrobili z Wisły pośmiewisko na całą Polskę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|