Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 26.09.2019, 14:36
jak dla mnie wstyd że taka marka jak WISŁA KRAKÓW odpada z 2 ligowcem. Jakim byśmy składem nie pojechali nie mieliśmy prawa tego meczu przegrać. Jak widać kilku zawodników gra w naszym klubie mocno przerosła. Nie tłumaczmy się , że nie mamy kadry itd- każdy z dziś grających marzy o regularnych występach w e- lidze tak?
Póki co zrobili z Wisły pośmiewisko na całą Polskę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując