|
Jasny i klarowny plus jechanie po ludziach którzy na tą chwilę są właścicielami klubu czyli również po KUBIE? Jesteśmy ligowym średniakiem na tą chwile i jeszcze długo będziemy więc nie wiem czy ktoś kto pisał to oświadczenie obudził się ze śpiączki przed meczem PP? Jeszcze sporo czasu minie i przez ten czas nadal będziemy oscylować w okolicach 8 miejsca z lepszym bądź gorszym rezultatem i nadal będziemy zaliczać katastrofalne mecze i będziemy przegrywać nie raz i nie dwa. A po zaintonowaniu walczyć biegać i się starać nie dziwne że piłkarze nie mieli ochoty na rozmowy motywacyjne.
Druga sprawa, piłkarze się nie starają? Ok wymieńmy ich na młodych gniewnych(nawet tych z CLJ) oni na pewno będą zapierdalać i jeździć na dupie za Wisłę! Zaraz zaraz czy tak nie było pod koniec zeszłego sezonu? Każdy chyba wie jak wtedy graliśmy.
Każdy widzi jak gramy, jakie błędy popełniamy. Widzi to również Stolarczyk, Jop, Królewski, Jażdżyński czy jebany na każdym kroku Boguski. Celem na ten sezon jest uniknięcie spadku, zajęcie jak najlepszego miejsca w lidze oraz redukcja długu, nie PP, nie mistrzostwo czy puchary.
|