|
Szansą u nas jest to że cracovia też w obronie leży. Jedyny minus że u nich ktoś się znajdzie kto umie kopnąć piłkę, a u nas mając na uwadze kontuzje trzeba liczyć na tak zwanego 'fuksa' u któregoś z zawodników.
Oby drużyna pokazała charakter, który zmazałby plamę po wczorajszym meczu (jak i wielu innych wyjazdowych).
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|