Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.09.2019, 14:15
Szansą u nas jest to że cracovia też w obronie leży. Jedyny minus że u nich ktoś się znajdzie kto umie kopnąć piłkę, a u nas mając na uwadze kontuzje trzeba liczyć na tak zwanego 'fuksa' u któregoś z zawodników.

Oby drużyna pokazała charakter, który zmazałby plamę po wczorajszym meczu (jak i wielu innych wyjazdowych).
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując