|
Jeżeli teraz Stolarowi uda się dźwignąć drużynę to szczególny szacun. Te 30 tysięcy na trybunach powinno mu pomóc.
Osobiście to obawiam się konkretnego w.......u, bo tak naprawdę na nas to wystarczy kilka rzutów rożnych czy wolnych i na pewno coś wpadnie. Jeszcze gdyby nasi umieli się bronić to zawsze byłaby szansa, zwłaszcza w takiej buraczanej lidze.
Dawno Pasiaki nie były aż tak wyraźnym faworytem, lepszej okazji trudno szukać. My bez Brożka, Kuby, Sadloka i Niepsuja, z Burym po antybiotykach. Tylko logika Ekstraklapy jest dla nas szansą
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|