Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 26.09.2019, 12:35
ok Boracik86, racja tylko że tak wygląda piłka że czasem sa niespodzianki a w tym sezonie my nie sprawiamy żadnych pozytywnych
jedziemy na wyjazd - przegramy. gramy u siebie? ok dwie wygrane ale i porażka .. to skoro tłuaczysz porażke w Stargardzie pieknem piłki to niech sie wyrówna naszą wygraną w Warszawie
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując