ok Boracik86, racja tylko że tak wygląda piłka że czasem sa niespodzianki a w tym sezonie my nie sprawiamy żadnych pozytywnych
jedziemy na wyjazd - przegramy. gramy u siebie? ok dwie wygrane ale i porażka .. to skoro tłuaczysz porażke w Stargardzie pieknem piłki to niech sie wyrówna naszą wygraną w Warszawie
