Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

zaznaczmy od razu , żeby była jasność , nie jesteśmy faworytem
osobom które zaczną zwalniać trenera po przegranych derbach z góry chvj w dvpe
no chyba że jednak pokrzepieni dopingiem uda sie jakoś jebnąć żydownie , to MP do wylotu jak najbardziej
nie mój cyrk nie moje małpy , ale czemu el profesore dalej trzyma tego błazna to ja nie wiem
|
bo im robi dobry wynik jak na ich historię ostatnich 30 lat.
Pilnujmy swojego cyrku. Szykuje się ciężka batalia, bo my przetrzebieni kontuzjami i niektórzy gracze pod formą. Jednak im u nas było gorzej, tym zawsze w derbach wynik był lepszy. Tak będzie i tym razem!