|
zaznaczmy od razu , żeby była jasność , nie jesteśmy faworytem
osobom które zaczną zwalniać trenera po przegranych derbach z góry chvj w dvpe
no chyba że jednak pokrzepieni dopingiem uda sie jakoś jebnąć żydownie , to MP do wylotu jak najbardziej
nie mój cyrk nie moje małpy , ale czemu el profesore dalej trzyma tego błazna to ja nie wiem
|