|
Tylko prawie wszystkie te ekipy, ktore wymieniles graja na innych jeszcze frontach niz ligi krajowe (juz pomijajac natezenie gier w Anglii). Nasz potencjał jest marny, jednak nieco wiekszy niz naszego wczorajszego rywala, nie wpadajmy w skrajnosci. Mimo wszystko uwazam ze przecietniaka 2 ligi powinnismy ograc grajac mieszanka 1ego skladu z rezerwami. Nawet bez Kuby i Pawła.
|