Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 26.09.2019, 11:57
Tylko prawie wszystkie te ekipy, ktore wymieniles graja na innych jeszcze frontach niz ligi krajowe (juz pomijajac natezenie gier w Anglii). Nasz potencjał jest marny, jednak nieco wiekszy niz naszego wczorajszego rywala, nie wpadajmy w skrajnosci. Mimo wszystko uwazam ze przecietniaka 2 ligi powinnismy ograc grajac mieszanka 1ego skladu z rezerwami. Nawet bez Kuby i Pawła.
Odpowiedz cytując