Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 26.09.2019, 11:42
Widać, że część osób ma pojęcie o tym, kto grał w tym meczu, a część myśli, że graliśmy z Brożkiem i Kubą w składzie. 54% bramek Wisły w lidze to Paweł. Ostanie 5 spotkań to 7 bramek Pawła. Który nasz zawodnik strzela, chociażby co drugi mecz gola? Tylko Paweł. Taką mamy kadrę, taką mamy sytuację w klubie, że na tę chwilę na lepszych piłkarzy nas nie stać. Pytanie jak realistyczne mamy oczekiwania?

Wisła straciła dwie bramki po rzutach karnych, co najpewniej oznacza błędy indywidualne i co ma prawo się zdarzyć, gdy przeciwnik broni się i gra z kontry. Znacznie łatwiej grać z zaangażowaniem w obronie, niż w ataku pozycyjnym, do czego Wisła była zmuszona od początku meczu. Wczorjasza porażka to nie jest jakiś ewenement na skalę światową i tragedia dla Wisły, biorąc pod uwagę nasze możliwości oraz możliwości indywidualne naszych piłkarzy.


W ciągu dwóch ostantnich dni z pucharów odpadli Totennham, Westham, Bournemouth, Lokomotiv Moskwa. Man U ledwo co wygrało u siebie w karnych. Podobnie mająca w składzie Bendtnera i grająca w LE FC Kopenhaga. Wszyscy oczywiście grali na przeciwników z niższych lig. Wtopy u siebie zaliczyły wczoraj PSG i Napoli z niżej notowanymi przeciwnikami. To jest piłka nożna. Tu nie zawsze wygrywa lepsza drużyna, tym bardziej, jeżeli sprowadza się to tylko do posiadania lepszych piłkarzy.





To wszystko wygląda jak by ludzie nie wiedzieli co się tak naprawdę dzieje w Wiśle i jaki jest nasz piłkarski potencjał. Radzę tym, którzy mają problem z akceptacją rzeczywistości prześledzić ostanie 9 miesięcy jeszcze raz. Sprawdzić naszą kadrę i to, co mówią ludzie, którzy naszą Wisłę wciąż ratują przed upadkiem.





Łatwiej będzie wam zachować zimną głowę przy kolejnych porażkach, które niewątpliwe nadejdą. I pomimo tego, że mogą być bolesne, są częścią drogi, którą musimy przebyć, aby móc ponownie walczyć o wyższe cele.



Najlepsze co możemy zrobić to bez względu na sytuację okazywać wsparcie drużynie.
Odpowiedz cytując