enzo napisał(a):

|
Nawet sobie wolę nie wyobrażać co by było, gdybyśmy faktycznie ze względów finansowych (czy jakichkolwiek innych) odpuścili Puchar walkowerem, a kilka dni później powinęłaby się nam - odpukać! - noga w meczu derbowym.
|
To samo co po każdej porażce - histeria w internecie, liczenie ile porażek ma już Stolarczyk, (na razie) nieśmiałe napomknięcia o zwolnieniu go i jazda po Boguskim. Na jakąś kreatywność bym specjalnie nie liczył.