Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 26.09.2019, 11:01
enzo napisał(a):Wyświetl post
Nawet sobie wolę nie wyobrażać co by było, gdybyśmy faktycznie ze względów finansowych (czy jakichkolwiek innych) odpuścili Puchar walkowerem, a kilka dni później powinęłaby się nam - odpukać! - noga w meczu derbowym.
To samo co po każdej porażce - histeria w internecie, liczenie ile porażek ma już Stolarczyk, (na razie) nieśmiałe napomknięcia o zwolnieniu go i jazda po Boguskim. Na jakąś kreatywność bym specjalnie nie liczył.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując