Ale .......icie farmazony. Nie odpuściliśmy pucharu, tylko wysłaliśmy drużynę (koszt to pewnie kilka tysięcy złotych), zapłaciliśmy piłkarzom "wyjścciowe" po to aby się ośmieszyć.
Jeszcze raz przypomnę: Rozwój Katowice oddał PP walkowerem. Można było zrobić to samo, nie męczyć zawodników daleką podróżą, nie ponosić kosztów.
Co do głupot powtarzanych:
Cytat:
Po Błękitnych, z którymi nie wygraliśmy drugim składem nadeszliby silniejsi rywale.
Trzeba wygrać wszystkie mecze po kolei
Sam awans do finału to przegrana, bo nic nie zapewnia
|
Nie wiadomo kogo wylosowalibyśmy w następnej rundzie. Na 60% nie byłaby to drużyna z Ekstraklasy.
Dwa: sam awans sporo daje: 1/8 finału 60 000 PLN Ćwierćfinał 125 000 PLN Półfinał 250 000 PLN Finał 500 000 PLN
Zwycięstwo 3 000 000 PLN
Nic, zamknąć temat...