Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 26.09.2019, 09:13
Ale .......icie farmazony. Nie odpuściliśmy pucharu, tylko wysłaliśmy drużynę (koszt to pewnie kilka tysięcy złotych), zapłaciliśmy piłkarzom "wyjścciowe" po to aby się ośmieszyć.


Jeszcze raz przypomnę: Rozwój Katowice oddał PP walkowerem. Można było zrobić to samo, nie męczyć zawodników daleką podróżą, nie ponosić kosztów.



Co do głupot powtarzanych:
Cytat:
Po Błękitnych, z którymi nie wygraliśmy drugim składem nadeszliby silniejsi rywale.
Trzeba wygrać wszystkie mecze po kolei
Sam awans do finału to przegrana, bo nic nie zapewnia
Nie wiadomo kogo wylosowalibyśmy w następnej rundzie. Na 60% nie byłaby to drużyna z Ekstraklasy.


Dwa: sam awans sporo daje: 1/8 finału 60 000 PLN Ćwierćfinał 125 000 PLN Półfinał 250 000 PLN Finał 500 000 PLN Zwycięstwo 3 000 000 PLN


Nic, zamknąć temat...
Ddf
Odpowiedz cytując