Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 26.09.2019, 07:13
Proponuje całą negatywną energie po pucharach pozostawić na niedzielę i dobrać się do zydkow już na rozgrzewce aby ich mentalnie dolowac ,niech poczują od początku moc 33tys ludzi na trybunach, a wychodząc na mecz niech będą już posrani.Co do składu, nawet dla nas będzie on zagadka,ale jeśli miałbym wybierać czy Paweł i Kuba zagrają na blokadach, to wolę żeby odpuscili sobie derby. Sezon jest długi.
Odpowiedz cytując