donecki napisał(a):

|
Dzisiejszy wstyd bedzie porownywany do Levadii i smrod bedzie sie ciagnal miesiacami.
|
Tia, oczywiście. Akurat Puchar Polski olewaliśmy już tyle razy w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci (w tym za najlepszych czasów ery Cupiała), parokrotnie odpadając z drużynami z niższych lig, że za tydzień nikt już nie będzie pamiętał wycieczki do Stargardu.
W takiej Anglii praktycznie co sezon jakiś klub odpada z drużyną z czwartej czy piątej ligi i jakoś nikt im tego po latach nie wypomina, a my się będziemy przejmować tym, że kolejny raz odpadliśmy z pucharu, do którego ostatni raz przykładaliśmy się jakieś 15 lat temu.