Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.09.2019, 20:35
W sumie tez nie rozumiem wiekszych zazalen typu "tym skladem powinnismy wygrac". Ten sam blad chyba popelnil Stolarczyk. Przeanalizujmy zatem ten nasz dzisiejszy sklad:
- pieciu zawodnikow czwartoligowych rezerw
- Lis, ktory jest jaki jest, do tego caly mecz w Eklapie rozegral cztery miesiace temu
- zapchajdziura Boguski, ktory zagral dzisiaj na boku obrony (?)
- Drzazga, ktory prezentuje w sumie poziom drugoligowy wlasnie
- Janicki - patrz wyzej
- Silva i Basha (podobno jeden z gorszych dzisiaj)

Tak na logike. Co mialoby przemawiac za tym, ze takim skladem lekko opedzlujemy na wyjezdzie drugoligowa, zgrana ze soba druzyne?
Odpowiedz cytując