Griszka30KR napisał(a):

|
No daj pass ,ten skład powinien to wygrac i nie mieszajmy w to obecnej sytuacji etc.
|
Powtórzę: Zdybowicz, Grabowski, Szot, Kumah, Pawłowski (nie ten dobry). To nie są zawodnicy na poziomie ekstraklasy, przynajmniej na razie tego nie pokazali. Pitu, pitu, talenty, równie dobrze za kilka lat mogą grać w drużynach takich jak Błękitni. Albo gorszych.
No i Drzazga, który aktualnie psuje wszystkie sytuacje bramkowe. Jakby Basha sieknął z dystansu może by coś z tego było, ale nie udawajmy że wystawiliśmy jakieś armaty.