Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2019, 20:22
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No daj pass ,ten skład powinien to wygrac i nie mieszajmy w to obecnej sytuacji etc.
Powtórzę: Zdybowicz, Grabowski, Szot, Kumah, Pawłowski (nie ten dobry). To nie są zawodnicy na poziomie ekstraklasy, przynajmniej na razie tego nie pokazali. Pitu, pitu, talenty, równie dobrze za kilka lat mogą grać w drużynach takich jak Błękitni. Albo gorszych.

No i Drzazga, który aktualnie psuje wszystkie sytuacje bramkowe. Jakby Basha sieknął z dystansu może by coś z tego było, ale nie udawajmy że wystawiliśmy jakieś armaty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując