Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2019, 20:10
a mnie jak czytam takich idiotów jak kolega powyżej , niby od 2005 na forum , czyli pewnie chłop koło 40stki albo i po, bo w tamtych latach gnoje raczej neta nie mieli , a posty jakby spadł z kosmosu

też by mnie osłabił tekst że piłkarzez II ligi mają lepsze umiejetnosci od nas

gdyby chodziło tu o nasz 1 skład , w pełnej formie

chyba każdy rozumny człowiek wie w jakiej jesteśmy sytuacji finansowo-kadrowej
Odpowiedz cytując