|
a mnie jak czytam takich idiotów jak kolega powyżej , niby od 2005 na forum , czyli pewnie chłop koło 40stki albo i po, bo w tamtych latach gnoje raczej neta nie mieli , a posty jakby spadł z kosmosu
też by mnie osłabił tekst że piłkarzez II ligi mają lepsze umiejetnosci od nas
gdyby chodziło tu o nasz 1 skład , w pełnej formie
chyba każdy rozumny człowiek wie w jakiej jesteśmy sytuacji finansowo-kadrowej
|