Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 25.09.2019, 19:39
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
po 1 poczytaj sobie jakie są premie za poszczególne rundy PP (m.in 3 miliony złotych za zwycięstwo + kasa po drodze)
po 2 odpadając z pastuchami z kazachstanu i tak wychodzisz na + już dawno mit podróży został obalony
po 3 szkoda czasu na dyskusję z Tobą, bo jesteś ograniczony umysłowo i nie posiadasz kultury, amen
Ja wiem jakie są premie, ale trzeba je zdobyć przechodząc kilka mocnych ekip.
Puchary to jedt aktualnie S-F, naszym celem jest spokojne utrzymanie.
Ograniczony umysłowo jesteś Ty i kilka innych osób które mimo tego co się wydarzyło rok temu, tego o czym mówi Obidziński, mimo szpitalu w klubie przy graniu co tydzień dalej żyje jakimiś fantazjami że PP jest szansą na coś w tym sezonie.
Wystawiliśmy skład jaki byliśmy w stanie, nie udało się, obciach że na takiej wsi ale trudno. Liczy się co innego.

Jesteś za głupi żeby ogarnąć dlaczego? Trudno. Dalej licz premie za puchary. W klubie liczą kasę na ew. zimowe wzmocnienia gdyby było realne widmo spadku po tej rundzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 19:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując