Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.09.2019, 19:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O czym ty .......isz, jeżeli już? Przy szczęśliwym losowaniu (którego nie musimy mieć) dochodzisz do półfinału, a tam kto będzie czekał w dwumeczu?

A jak nie będziemy mieli szczęśliwego losowania to co? W dupę finansowo? Hazardzik kosztem klubu - znowu?

Naszym celem jest utrzymanie w lidze. Jeżeli tego nie rozuniesz to jesteś zbyt ograniczony żeby z tobą dyskutować. Rzucanie wszystkich sił na europejskie puchary gówno nam da jeśli spadniemy i zbankrutujemy. Ile trzeba to powtarzać żeby wreszcie dotarło?!

JacekFan - dziecko, tu nie chodzi o bycie wypoczętym tylko o kontuzje. Nasi najlepsi gracze są już wiekowi. Z choinki się urwałeś? Chcesz żeby traktowano Cię poważnie to ogarniaj podstawy tego co się dzieje w klubie...
po 1 poczytaj sobie jakie są premie za poszczególne rundy PP (m.in 3 miliony złotych za zwycięstwo + kasa po drodze)
po 2 odpadając z pastuchami z kazachstanu i tak wychodzisz na + już dawno mit podróży został obalony
po 3 szkoda czasu na dyskusję z Tobą, bo jesteś ograniczony umysłowo i nie posiadasz kultury, amen
Odpowiedz cytując