Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 25.09.2019, 19:23
Jak ktos mi powie ze dalsza gra bylaby katastrofa finansowa to jest debilem.Dzisiejszy wstyd bedzie porownywany do Levadii i smrod bedzie sie ciagnal miesiacami.Jak w ogole mozna wystawic taki sklad.To byl najpowazniejszy blad.Wiecie co.Ja bym wolal przegrac derby a wygrac Puchar Polski.Tylko ze na ta chwile wszystko co najwazniejsze tocderby.Tylko niech mi odpowie Stolarczyk na te pytanie jak przegra w niedziele.Co mu zostanie?Liga i gra o utrzymanie i on tego chce.Nie ma zadnych ambicji on i jego pilkarzyki?
Odpowiedz cytując