JacekFan napisał(a):

|
Na mocną ekipe czyli? W tej smiesznej lidze nie ma mocnych ekip. He he dobre. I co myslisz że po odpadnięciu z pucharu zaczniemy ogrywać innych bo będziemy wypoczęci. Cudaczne. Troche kultury.
|
Na chwile obecną dla nas mocna jest nawet Wisła Płock i Korona co pokazały ostatnie spotkania.
Po odpadnięciu z Pucharu minimalizujemy ryzyko kontuzji w gówno meczach.