leszekpw napisał(a):

Sądzę że wobec absencji oraz arcy ważnych derbów skład będzie mocno rezerwowy i odpuścimy Puchar Polski jak często bywało.
II ligowiec zmobilizowany grą z nami..... ja tu gram u buka za wyższą stawkę że odpadniemy, co bardzo prawdopodobne.
|
Dzięki przegranej zarobiłem parę stoweczek u buka. Kurs był 5,65 na wygraną Błekitnych