Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.09.2019, 19:08
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Sądzę że wobec absencji oraz arcy ważnych derbów skład będzie mocno rezerwowy i odpuścimy Puchar Polski jak często bywało.
II ligowiec zmobilizowany grą z nami..... ja tu gram u buka za wyższą stawkę że odpadniemy, co bardzo prawdopodobne.
Dzięki przegranej zarobiłem parę stoweczek u buka. Kurs był 5,65 na wygraną Błekitnych
Odpowiedz cytując