Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.09.2019, 19:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
czaro - na ile ja rozumiem zwolenników "poważnego potraktowania PP" to Stolarczyk miał wystawić najlepszy skład. Jebać derby, PP to szansa na puchary



Odpuszczamy PP z powodu problemów kadrowych. To chyba oczywiste?

To była nasza szansa? Na co niby? Na odpadnięcie z pierwszą/drugą mocną ekipą? Na dodatkowe kontuzje? Na dołożenie kasy do kilku meczy w środku tygodnia, na których frekwencja będzie poniżej 10 tys.?

O czym Ty .......isz?
Na mocną ekipe czyli? W tej smiesznej lidze nie ma mocnych ekip. He he dobre. I co myslisz że po odpadnięciu z pucharu zaczniemy ogrywać innych bo będziemy wypoczęci. Cudaczne. Troche kultury.
Odpowiedz cytując