wolfy napisał(a):

czaro - na ile ja rozumiem zwolenników "poważnego potraktowania PP" to Stolarczyk miał wystawić najlepszy skład. Jebać derby, PP to szansa na puchary 
Odpuszczamy PP z powodu problemów kadrowych. To chyba oczywiste?
To była nasza szansa? Na co niby? Na odpadnięcie z pierwszą/drugą mocną ekipą? Na dodatkowe kontuzje? Na dołożenie kasy do kilku meczy w środku tygodnia, na których frekwencja będzie poniżej 10 tys.?
O czym Ty .......isz?
|
Na mocną ekipe czyli? W tej smiesznej lidze nie ma mocnych ekip. He he dobre. I co myslisz że po odpadnięciu z pucharu zaczniemy ogrywać innych bo będziemy wypoczęci. Cudaczne. Troche kultury.