Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.09.2019, 19:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Odpuszczamy PP z powodu problemów kadrowych. To chyba oczywiste?

To była nasza szansa? Na co niby? Na odpadnięcie z pierwszą/drugą mocną ekipą? Na dodatkowe kontuzje? Na dołożenie kasy do kilku meczy w środku tygodnia, na których frekwencja będzie poniżej 10 tys.?

O czym Ty .......isz?
a o czym Ty pierd.. ?
można dopełzać do pófinału PP nie grając z drużynami z ekstraklapy przy szczęśliwym losowaniu..
a tam już zaczynają się ok pieniądze, możliwa gra w pucharach + prestiż/może jakiś sponsor mały?

grając z drużyną z niższych lig gra się na wyjeździe, więc koszt organizacji odpada..
Odpowiedz cytując