wolfy napisał(a):

Odpuszczamy PP z powodu problemów kadrowych. To chyba oczywiste?
To była nasza szansa? Na co niby? Na odpadnięcie z pierwszą/drugą mocną ekipą? Na dodatkowe kontuzje? Na dołożenie kasy do kilku meczy w środku tygodnia, na których frekwencja będzie poniżej 10 tys.?
O czym Ty .......isz?
|
a o czym Ty pierd.. ?
można dopełzać do pófinału PP nie grając z drużynami z ekstraklapy przy szczęśliwym losowaniu..
a tam już zaczynają się ok pieniądze, możliwa gra w pucharach + prestiż/może jakiś sponsor mały?
grając z drużyną z niższych lig gra się na wyjeździe, więc koszt organizacji odpada..