Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.09.2019, 18:54
Nędza i dziadostwo. Niema wytłumaczenia. Czemu po raz kolejny odpuszczamy puchar Polski. W lidze tak nic nie ugramy. To była nasza szansa i jak zwykle kicha. Dno i dziadostwo nic więcej.
Odpowiedz cytując