wolfy napisał(a):

|
"poważne" potraktowanie PP
|
+ to raczej nie było tak, że Stolar im powiedział: chłopaki, zróbcie dwa karne i wracamy do domu. Wystawił, co miał/mógł i powiedział zróbcie, ile możecie.
Cycu napisał(a):

Tak szczerze mówiąc, to ja się Boguskiemu nie dziwę. Facet jest grubo po 30-tce, to wzór profesjonalizmu i najwyraźniej jest rozgarnięty. Łata dziury w składzie, raz gra na defensywnym pomocniku, raz na boku obrony, bo nie ma komu grać. Ma wysłuchiwać jobów na jakiejś wsi? Przecież on wie, że te wyjazdowe porażki to element do poprawy i przecież robi swoje.
Ten mecz nawet na w pół rezerwowym składem można było wygrać. Nie udało się, nie odrobliśmy dwóch karnych, a wynika to z wielu słabości tej drużyny. Nie jesteśmy jednak potentatem, żeby mówić o dramacie. Klub powinien skupić się na restrukturyzacji, drużyna na pracy i wynikach w lidze, a kibice na pozytywnych akcjach.
Werbalna agresja wobec piłkarzy, fizyczna agresja wobec kibiców Cracovii, upieranie się, że Wisła jest wielokrotnym mistrzem i dumą Polski, więc musi być mistrzem także w tym sezonie - obawiam się, że to raczej nie sprawi, że drużyna osiągnie sukces.