Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.09.2019, 17:15
Wychodzi na to, że Korona frajerzy bo z nami zremisowali.
Oddaliśmy do Płocka nie tego trenera co trzeba
Stolarczyk wariacie nie świruj z tym nowym systemem gry już ani meczu więcej.
Odpowiedz cytując