Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.09.2019, 17:13
jaki 2 skład ? grało wiele osób z pierwszego..
chłopaki ze starogardu pewnie po pracy wpadli na meczyk.. a mają średnią wieku 24-25 lat ?
jak mozna przegrać jakieś 14 z 18 meczy wyjazdowych ? nie ma usprawiedliwienia..

ja bym brał Skowronka skoro jest wolny
Odpowiedz cytując