|
jaki 2 skład ? grało wiele osób z pierwszego..
chłopaki ze starogardu pewnie po pracy wpadli na meczyk.. a mają średnią wieku 24-25 lat ?
jak mozna przegrać jakieś 14 z 18 meczy wyjazdowych ? nie ma usprawiedliwienia..
ja bym brał Skowronka skoro jest wolny
|