|
Co mozna wymagac od druzyny ktora sklada sie z :
-Blaszczykowski ,szacun ale bardzo kontuzjogenny
-Wasilewski , lata leca
-Brozek, lata leca kontuzjogenny
-Boguski, lata leca
-Janicki zawodnik z ktorym nie przdluzono umowy
-Klemenz zawodnik z ktorym nie przdluzono umowy
-Mak, zawodnik z ktorym nie przdluzono umowy
-Drzazga, kilka lat nic nie pokazuje
|