https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...wynik-na-zywo/
Tu wszystko jest. Po 60 minucie wchodzą Vukan, Wojo i Mak, żeby raotwać sytuację, ale jak widać lekceważenie przeciwnika i wystawianie drugiego składu wyszło bokiem. Tak się kończy oszczędzanie zawodników. Teraz odpadliśmy z pucharu i przejebiemy w derbach. My dostaliśmy od 3 ligowca a parchy cisną Jagę już 2:0