Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21811
Stary 25.09.2019, 12:57
Kiepska lokalacja biorąc pod uwagę zakłady przemyslowe, choć z perspektywy dojazdu dla młodych może być lepsza (kolej).

No i jak widać urzędnicy w Skwinie są bardziej przyjazni niż Krakowscy.
Odpowiedz cytując