|
Niezależnie od tego, czy Brożek Mistrz zdoła doprowadzić się do stanu uzywalności na Cracovię, fajnie by było, aby przełom sierpnia i września nie był ostatnim błyskiem w jego karierze. Niech się kuruje i spokojnie wraca do formy. Musimy dbać o naszych perspektywicznych graczy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|