Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.09.2019, 07:57
Ponoć Brożek ma "jedynie" spięty mięsień. Po Płocku wrócił od razu do Krakowa pracować z Dyją. Mimo wszystko mam nadzieję, że uda się postawić go na nogi. Czy Buksa jest już zdrowy?
Odpowiedz cytując