Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20984
Stary 25.09.2019, 07:09
Do odsłuchania wywiad z Prezesem Obidzińskim:

https://soundcloud.com/weszlofm/obid...k-wisly-krakow

Tutaj część, ale lepiej odsłuchać całość: http://weszlo.com/2019/09/24/nikomu-...czalby-koniec/


master17 napisał(a):Wyświetl post
Mereś oddał już hajs Wiśle ?
Wisi nam jeszcze 200 tys. zł.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 25.09.2019 o godz. 07:12.
Odpowiedz cytując