Do odsłuchania wywiad z Prezesem Obidzińskim:
https://soundcloud.com/weszlofm/obid...k-wisly-krakow
Tutaj część, ale lepiej odsłuchać całość:
http://weszlo.com/2019/09/24/nikomu-...czalby-koniec/
master17 napisał(a):

|
Mereś oddał już hajs Wiśle ?
|
Wisi nam jeszcze 200 tys. zł.