|
Jak zagrają jak w meczu z Legią - jestem pewny, że skończy się ich porażką. Oni mają problem z presją, kiedy grają o coś - po prostu grają fatalnie. Ostatni mecz to kpina w ich wykonaniu, ich zawodnicy nie potrafili przyjąć piłki, odskakiwała im na kilka metrów, a druga bramka jest podsumowaniem tej żenady. Jeśli wystąpi Paweł i Kuba - jestem pewny zwycięstwa, 2-0.
|