Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.09.2019, 23:45
Sądzę że wobec absencji oraz arcy ważnych derbów skład będzie mocno rezerwowy i odpuścimy Puchar Polski jak często bywało.
II ligowiec zmobilizowany grą z nami..... ja tu gram u buka za wyższą stawkę że odpadniemy, co bardzo prawdopodobne.
Odpowiedz cytując