Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2019/2020
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
19
24.09.2019, 23:45
Sądzę że wobec absencji oraz arcy ważnych derbów skład będzie mocno rezerwowy i odpuścimy Puchar Polski jak często bywało.
II ligowiec zmobilizowany grą z nami..... ja tu gram u buka za wyższą stawkę że odpadniemy, co bardzo prawdopodobne.
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw